Вініри

Коронки з діоксиду цирконію

З давніх часів, що тільки люди не застосовували для лікування зубів. Благо, що в наш час з розвитком технологій, люди розробили різні матеріали і обладнання, які полегшують лікування зубів і дають відмінні результати.
 

Коронки з пресованої кераміки

Багато людей, коли звертаються в нашу клініку, в пошуках сучасних методів протезування зубів. Для людей вибір коронок на зуби є дуже важливою дією. Посмішка і здорові зуби можна назвати візитною карткою людини. Який варіант коронок буде природним, недорогим і прослужить не одне десятиліття?
 

Скільки коштує поставити вініри

Всім відомий факт, що посмішка служить дуже важливим елементом людського тіла. Це реально візитна картка, яка багато що може сказати про людину. Тому так часто в нашу клініку звертаються люди, щоб зробити ідеальну посмішку або усунути якісь незначні косметичні дефекти.
 

Безметалова кераміка на передні зуби ціна

Життя людини пов'язане з численними змінами. Вони вносять як приємні корективи так і навпаки. Як би там не було, людина змушена під них підлаштовуватися. Наприклад, в силу вікових даних людини, здоров'я може значно погіршуватися.
 

Знімні зубні протези

Перед створенням нашої стоматологічної клініки ми поставили собі за мету, зробити здоров'я зубів наших клієнтів якомога кращим! Для здійснення поставлених завдань ми зробили наступне: оснастили клініку найсучаснішим обладнанням...
 

Вартість зубних протезів

Для кого не має значення стан його зубів? Напевно для всіх людей в тій чи іншій мірі все-таки хвилює це питання. Кожен день ми намагаємося стежити за своєю посмішкою, застосовуючи для цього зубні пасти, щітки, стоматологічні нитки і т п.
 

Скільки коштують вініри

З кожним роком стоматологічна галузь активно розвивається. Завдяки цьому, стоматологи мають можливість застосовувати нові технології, для досягнення чудових результатів, як в лікуванні зубів, так і в естетичній красі усмішки.
 

Яке протезування зубів краще

Пацієнтів нашої клініки і взагалі громадян хвилює питання яке протезування зубів краще? Однозначно відповісти складно, хоча це питання дуже популярне. Для відповіді на це питання спочатку потрібно розуміти яке протезування зубів існує.
 

Керамічна коронка на зуб ціна

Відвідування стоматолога для багатьох людей справжнє випробування. Багато хто приходить до лікаря стоматолога, тільки тоді, коли далі вже просто нікуди. Або зуби болять до неможливості, або при втраті хворобливих зубів.
 

Вартість протезування зубів

У наший фінансовий складний час всіх людей стандартно цікавить вартість надання стоматологічних послуг, а особливо вартість протезування зубів. Так, саме протезування зубів сама делікатна тема через гроші.
 

Види протезування зубів

Стоматологічні послуги потрібні кожній людині на планеті. Не виключенням є і жителі Києва. В нашу стоматологічну клініку "Перлина" щомісяця відвідують сотні пацієнтів з різними потребами. У одних є бажання зробити посмішку на тон світліше, інші ж просто проходять профілактику і по потребі підліковують проблемні ділянки.