Виготовлення нейлонових протезів


Виготовлення нейлонових протезівЗовнішність кожної людини складається з різних складових частин. Однією з них і навіть найважливішою є його посмішка. Якою вона має бути? Білосніжною, сяючою, яскравою і, звичайно ж, без дірок від випавших і пошкоджених зубів. Адже навіть одна така дірка здатна перетворити в гіршу сторону зовнішність будь-якої гарної людини. Але, тим не менше, ніхто не застрахований від втрати зубів. Це може статися найнесподіванішим чином і необов'язково в літньому віці. Тому досить поширеним є виготовлення нейлонових протезів.

Сучасне виготовлення нейлонових протезів - це комплексний процес виробництва спеціальної тонкої пластинки з нейлону, на яку в подальшому встановлюються штучні зуби. Ці пластинки зручно розташовуються в області рота і зовні практично ідеально імітують справжні зуби. Вони є також ефективним альтернативним варіантом для людей, які не можуть собі дозволити користуватися металокерамічними протезами через сильну алергічну реакцію. При цьому їх вартість дуже доступна. Сам же процес виготовлення нейлонових протезів передбачає використання токсичних речовин. Відповідно, використання таких протезів не шкодить здоров'ю людей.

Для того щоб нейлонові пластинки зі штучними зубами служили довго і якісно, виготовлення нейлонових протезів має відповідати певним нормам. В протилежному випадку використання таких протезів буде неефективним і не зможе задовольнити очікування пацієнта.

Виготовленням нейлонових протезів на високому рівні займаються фахівці зуботехнічної лабораторії сучасної клініки «Перлина».

Виготовлення нейлонових протезів та інших їх видів можна замовити у нас по телефону!