Відбілювання зубів знижки


Відбілювання зубів знижкиБагато з нас дивилися Голлівудські фільми і заздрили білосніжним зубам акторів, адже навіть при щоденному чищенні, отримати настільки білі зуби неможливо. Але з розвитком стоматології, в тому числі і в нашій країні, можливість відбілювання зубів (знижки) стала доступна практично кожному.

Раніше, дійсно білі зуби робилися тільки за рахунок протезування, адже колір протезів може бути буквально будь-яким, в тому числі і чисто білим. Але з тих пір з'явилися і більш безболісні способи відбілювання зубів, знижки на які роблять їх дійсно доступними. Таким варіантом є проведення відбілювання зубів (знижки) за допомогою спеціальних хімічних пігментів.

Наша стоматологічна клініка «Перлина» може запропонувати Вам проведення такої процедури, як відбілювання зубів (знижки можна знайти у нас на сайті), яке подарує Вам справжню Голлівудську усмішку.

Знижки відбілювання зубів в нашій клініці, роблять дану послугу доступною буквально кожному, але ця процедура має і протипоказання. Процедура не може проводиться у вагітних жінок або в період годування, а також серед тих, у кого є алергія на засоби, що застосовуються тут. Важливо також повідомляти лікаря про всі пломби або коронки, які колись встановлювалися, так як вони будуть відрізнятися за кольором, після проведення процедури.

Відбілювання зубів (знижки) завжди дає відчутні результати, проте вони можуть пропасти через досить короткий термін, якщо людина має шкідливі звички або генетичні особливості його зубів дають саме такий сірий або жовтий колір. У такому випадку цей метод буде просто не дієвим і пацієнт отримає колишній вигляд зубів вже через кілька місяців. У інших людей такий ефект може протриматися і до декількох років, адже все це залежить саме від Ваших зубів.