Виготовлення зуба (протез)


Виготовлення зуба протезПроблема з випаданням зубів залишається все ще актуальною в сучасному світі. На жаль, багато людей страждають від неї. Але найгірше - це те, що «дорослі» зуби після випадання вже не відновлюються. Вони не виростуть знову і тому у людини, яка втратила зуб, залишається лише два варіанти вирішення цієї проблеми: ходити з діркою в роті від зуба, що випав і замовити виготовлення зуба. Протез в даному випадку є єдиним варіантом, який дозволяє зберегти гарну посмішку.

Виготовлення зуба (протез може бути зроблений з різного матеріалу) - це сучасне рішення в разі випадання справжнього зуба. Воно дозволяє зберегти гарну посмішку людини і уникнути виникнення різних негативних наслідків випадання зуба. Починається процедура виготовлення зуба (протез може мати різну вартість) з етапу вибору матеріалу. Таким чином, найбільш часто використовуються акрилові протези, нейлонові, керамічні і металокерамічні. Всі вони відрізняються за своїм зовнішнім виглядом і за специфічними властивостями.

Акрилові протези міцні, легкі і дуже надійні. За ними легко доглядати, а зовні воно абсолютно не відрізнити від справжніх зубів. Але вибираючи виготовлення зуба (протез з акрилу має прийнятну вартість) з акрилу, потрібно підготуватися до досить тривалого процесу адаптації. Деякий час Ви не зможете без дискомфорту їсти, пити і навіть просто посміхатися. Більш практичним в цьому плані буде нейлоновий, керамічний і металокерамічний протез. Виготовлення зуба з таких матеріалів може відрізнятися по тривалості терміну експлуатації. Однак найголовніше - це звернутися в хорошу зуботехнічну лабораторію, щоб замовити виготовлення зуба. Протез в такому випадку буде точно якісним і надійним.

Вас цікавить виготовлення зуба? Протез Вам потрібен якісний? Тоді звертайтеся до лабораторії клініки «Перлина»!