Нейлонові зубні протези ціна

У житті кожної людини рано чи пізно виникає необхідність у відновленні зубного ряду, адже втрата одного або декількох зубів – справа нерідка. При цьому виникають незручності при прийомі їжі, можлива деформація прикусу, оскільки значно збільшується навантаження на зуби, що знаходяться поруч. До того ж, це ще й естетична проблема, через яку можуть виникнути труднощі у спілкуванні.

На сьогоднішній день дуже популярною послугою залишається протезування зубів. Зубні протези розрізняються за матеріалом виготовлення, характеристиками і, відповідно, вартістю. Великим попитом користуються нейлонові зубні протези, які мають чимало переваг і характерних особливостей, завдяки чому багато людей вибирають саме цей варіант протезування. Ціна нейлонових протезів може варіюватися у різних стоматологічних клініках, але цілком доступна.

Нейлонові зубні протези, незважаючи на невисоку вартість, вирізняються відмінними естетичними параметрами. Їх часто називають «протезами-невидимками» через те, що кламмери з нейлону виходять малопомітними. Окрім того, незважаючи на прийнятну ціну, нейлонові зубні протези абсолютно безпечні для здоров'я людини, вони не викликають алергічних реакцій. У людей, як правило, адаптація до нейлонових протезів проходить швидко, що також є важливим фактором при виборі типу протеза.

Якщо Вас зацікавили нейлонові зубні протези, ми рекомендуємо з питання зубного протезування звернутися в стоматологічну клініку «Перлина».

Ми маємо власну зуботехнічну лабораторію, що дозволяє нам виготовляти протези максимально швидко. До того ж, ціни на нейлонові зубні протези у нас найдемократичніші в Києві. Звертайтеся до нас, і Ви не пошкодуєте, що скористалися послугами саме нашої стоматології.