Вініри

У сучасному суспільстві бездоганна, сяюча посмішка – ознака впевненої у собі й успішної людини. Але якщо Вашу посмішку важко назвати такою, не варто впадати у відчай. Вирішити дану проблему допоможуть вініри.

Вініри – тонкі напівпрозорі пластинки, які фіксуються на фронтальній поверхні передніх зубів, іноді їх встановлюють на всю зону посмішки. Мікропротезування із застосуванням вінірів дозволяє приховати видимі дефекти й надати зубам природного й здорового вигляду. Для цієї процедури досить 2-3 прийомів стоматолога. Ефект буде видно негайно.

Види вінірів:

керамічні (порцелянові). Виготовляють у зуботехнічній лабораторії зі світлопроникної кераміки або медичної порцеляни. Товщина пластини – не більше 0,5 мм. Установлюють на попередньо обточену поверхню зуба;
композитні. Виготовляють із мікрофільних композиційних матеріалів (тих самих, що застосовуються для пломбування). Установлюються (формуються) безпосередньо в роті пацієнта без додаткового препарування зубів і потребують лише одного візиту до стоматолога;
цирконієві (на основі оксиду цирконію). Забезпечують чудовий косметичний результат.

За способом установки розрізняють:

прямі вініри (друга їх назва – терапевтичні). Роблять із композитних (пломбувальних) матеріалів у порожнині рота пацієнта, поки він знаходиться у стоматологічному кріслі. Плюси цієї технології в тому, що не потрібна препарація зубів, а крім того, можна скорегувати різні нюанси – колір, прозорість, форму зуба;
непрямі вініри. Виготовляють із кераміки, композитних матеріалів, оксиду цирконію в лабораторних умовах, а потім накладають на зуби пацієнта. Процедура триває довше й коштує дорожче, але такі вініри не вимагають заміни 5-15 років.

Показання до установки вінірів:

сколи й пошкодження емалі;
порушення форми зуба;
нерівний зубний ряд;
негарний колір зубів;
порушення кольору зубної емалі (темні плями);
стирання поверхні зуба;
проміжки між зубами (діастема);
тріщини та ін.

Рекомендації після фіксації:

використовувати зубні нитки, а також ополіскувачі, які протягом дня створюють захисну плівку на зубах;
раз на півроку проходити процедуру професійної гігієни порожнини рота;
берегти від ушкоджень.

Важливо:

Перш ніж провести вінірування зубів, необхідно вилікувати карієс та інші зубні хвороби.

Переваги клініки «Перлина»:

Лікарі нашої клініки мають великий досвід роботи в області естетичної стоматології, а тому зможуть запропонувати найкращу схему лікування.

Разом зі стоматологом Ви зможете вирішити, що потрібно саме Вам, і підібрати варіант за оптимальну ціну. А власна зуботехнічна лабораторія дозволить скоротити час виготовлення і гарантує вищий рівень якості. Фахівці «Перлини» також порекомендують Вам найкращі предмети й засоби гігієни порожнини рота.

Вініри – чудовий спосіб зробити Вашу посмішку «голлівудською» й забезпечити ідеальний стан та зовнішній вигляд порожнини рота.

<< Назад