Фотовідбілювання зубів "Magic Smile"

Професійне фотовідбілювання зубів Magic Smile

Професійне фотовідбілювання зубів
"Magic Smile"
в стоматології "Перлина"

фотовідбілювання зубів Magic SmileНам приємно повідомити, що в нашій клініці на постійній основі буде застосовуватися новітня технологія фотовідбілювання зубів "Magic Smile". Дана технологія широко використовується у всьому світі і прийшла до нас із США. Протягом останніх років така технологія фотовідбілювання пройшла серйозні клінічні випробування. Завдяки цьому, з упевненістю можна стверджувати, що фотовибілювання зубів "Magic Smile" - унікальний, а головне БЕЗПЕЧНИЙ метод відбілювання.

Сама по собі технологія ґрунтується на використанні спеціального гелю, який взаємодіє з світлодіодним LED лампою Magic Smile. У складі гелю закладений пероксид карбаміду. Він безпечний для емалі людини і ніяким чином не впливає на хімічний склад зубів і на їх міцність. А навпаки навіть зміцнює емаль зубів.

Перед тим як почати процедуру фотовідбілювання зубів "Magic Smile" обов'язково потрібна консультація досвідченого стоматолога. Це важливо зробити, щоб врахувати всі нюанси і особливості зубної емалі пацієнта. Доктор обов'язково порекомендує почати процес фотовідбілювання з процедури усунення зубного каменю і нальоту. 

Підготовка до процесу фотовідбілювання зубів "Magic Smile" досить проста і полягає в таких етапах:

  • Підготовка, мета якої захистити губи і ясна. На них наноситься спеціальний гель, в складі якого вітамін E. При цьому тільки зуби залишаються у відкритому стані.
  • Нанесення відбілюючого гелю на зуби.
  • Використання світлодіодної лампи "Magic Smile".

фотовідбілювання зубів в Києві вартість фотовідбілювання зубів безпечний метод відбілювання зубів

Після такої процедури фотовідбілювання ваша усмішка буде по-справжньому білосніжною! Ціна на дану послугу відбілювання зубів вказана в розділі "Прайс". Також пропонуємо вам зателефонувати за вказаними на сайті телефонами і дізнатися вартість у адміністратора.

Чекаємо вас на процедурі фотовідбілювання зубів "Magic Smile" в стоматологічній клініці "Перлина"