Виготовлення бюгельного протеза


Втратили кілька зубів? Хочете поставити протези, але не знаєте який вибір зробити? Сумніваєтеся в своєму виборі? Тоді Ви зайшли на вірний сайт, адже ми пропонуємо виготовлення бюгельного протеза!

Виготовлення бюгельного протезаЦе найефективніший знімне протезування зубів. Цей вид протезування роблять при частковій (моментами повної) втраті зубів. Такий вид гарантує надійність конструкцій, зручність у використанні та довгий час служби. Вам не потрібно переживати, що вони скоро зламаються або потрібно буде брати інші. Ми гарантуємо довгий термін служби, адже ми виконуємо нашу роботу якісно і наше виготовлення бюгельного протеза вважається одним з кращих!

Не визначилися з вибором? Боїтеся за безпеку і стерильність? У нашій клініці використовуються програми Антигепатит і АнтиСНІД, які забезпечують безпечне виготовлення бюгельного протеза!

Крім безпеки, бюгельний протез легкий в звиканні. Так, щоб звикнути до бюгельному протезу, потрібно від 10 днів до місяця. Після цього проміжку часу пацієнт, який замовив у нас виготовлення бюгельного протеза, перестає відчувати дискомфорт і залишається з приємним підсумком - приваблива усмішка і відновлення здатності жувати їжу.

Трохи історії: технології виготовлення бюгельного протеза близько 2 тисяч років. Під час розкопок на території Єгипту виявлена конструкція, яка кріпилася срібно-золотим дротом і була вирвана з зуба, заздалегідь просвердленого.

Це підтверджує той факт, що при виборі протезів перевагу варто віддавати бюгельному. Адже це не тільки якісні і довговічні зуби, але і легка фіксація і красиві форми. Довірте нам виготовлення бюгельного протеза, і ми доведемо нашу майстерність!