Скільки коштують вініри


З кожним роком стоматологічна галузь активно розвивається. Завдяки цьому, стоматологи мають можливість застосовувати нові технології, для досягнення чудових результатів, як в лікуванні зубів, так і в естетичній красі усмішки.

На сайті нашої стоматологічної клініки "Перлина" ми розмістили детальну інформацію про кожен метод, який застосовують наші стоматологи. До нас дуже часто звертаються пацієнти, щоб дізнатися скільки коштує та чи інша послуга. Останнім часом, часто задається питанням скільки коштують вініри? Чим викликаний такий ажіотаж?

Скільки коштують вініриТі люди, які мають певні проблеми з посмішкою і хочуть виправити дані дефекти, як раз і запитують скільки коштують вініри. Відповідь на це питання можна отримати переглянувши розділ Прайс, в якому є розділ Ортопедія, де вказана послуга Вінір. Дана вартість за обробку одного зуба.

Загалом, вініри - це напівпрозорі пластинки, які виготовляються з таким матеріалів, як кераміка, композит і цирконій. Вініри кріпляться найчастіше на передню частину передніх зубів, однак часом встановлюються на всю зону посмішки.

Скільки коштують вініри і сама їх установка на зуби може залежить від різних факторів. Тому рекомендуємо вам прийти на консультацію стоматолога, який після огляду, зможе відповісти на питання скільки коштують вініри.

Обов'язково, перед тим як почати процедуру по установці вінірів, потрібно провести стоматологічне лікування карієсу або інших проблем, які можуть бути у людини.

Можете не хвилюватися і довіриться в люблячі і професійні руки наших стоматологів, які не тільки дадуть відповідь на такі питання скільки коштують вініри, але і проведуть на найвищому рівні всі етапи процедури пов'язані з установкою вінірів.