Знімні зубні протези


Знімні зубні протезиПеред створенням нашої стоматологічної клініки ми поставили собі за мету, зробити здоров'я зубів наших клієнтів якомога кращим! Для здійснення поставлених завдань ми зробили наступне:

  • оснастили клініку найсучаснішим обладнанням.
  • створили власну зуботехническую лабораторію.
  • запросили на роботу досвідчених стоматологів.

Частою проблемою, з якою до нас звертаються люди, це часткова або повна втрата зубів. Причини можуть полягати як в природному процесі, так і в механічному пошкодженні. Відсутність зубів не тільки доставляє дискомфорт, а й можете впливати на загальний стан здоров'я людини. Тому протезування зубів можна вважати однією з найважливіших і основних напрямків в нашій клініці.

Як вже говорили раніше, на території нашої стоматології діє власна зуботехнічна лабораторія, яка готова оперативно виготовити протези, такі як знімні зубні протези, незнімні, керамічні вкладки і т п.

У нашій лабораторії використовуються найпрогресивніші матеріали європейської якості. Тому, крім якості, ви можете розраховувати на оперативність при виготовленні і на найнижчу ціну.

Щоб відновити зубний ряд, наші стоматологи часто рекомендують знімні зубні протези. Вони діляться на такі різновиди:

  • акрилові
  • нейлонові
  • бюгельні

Знімні зубні протези потрібні для часткового або повного відновлення відсутності зубів. Перераховані вище знімні зубні протези мають різні властивості і застосовуються в залежності від ситуації, що склалася в ротовій порожнині людини.

Ми ласкаво запрошуємо вас для безкоштовного огляду стоматолога в нашій клініці. Завдяки цьому ми зможемо визначити, які знімні зубні протези вам потрібні для комфортного життя. Якщо вам цікаво знати попередню ціну, тоді подивіться розділ Прайс.