Самолігуючі брекети Damon

Чи всі брекети однакові?

На сьогоднішній день в арсеналі доктора-ортодонта цілий ряд різних за будовою, формою, матеріалом, параметрами брекетів. Багато пацієнтів помилково вважають, що процес вирівнювання зубів здійснюється тільки за рахунок брекетів. У лікуванні беруть участь не просто брекети, а брекет-система. Це і брекети, і дуги, і лігатури, і тяги, і еластики, і пружини тощо. Кожна брекет-система по-своєму індивідуальна, але мало які з них належать до передових.

Чому пацієнти обирають Damon?

Система Damon відрізняється від інших систем безлігатурними самолігуючими брекетами й легкими дугами з пам'яттю форми. Це створює максимальне розширення зубної дуги, практично виключаючи процес видалення зубів за ортодонтичними показаннями.

Завдяки брекет-системі Damon не просто вирівнюються зуби, але й створюється індивідуальна гармонійна усмішка. На етапі діагностики береться до уваги цілий ряд факторів. Від індивідуальної будови і пропорцій Вашого обличчя і профілю до прогнозування Вашої посмішки і в 40, і в 50, і надалі. Damon system створена таким чином, щоб утілювати ці результати в життя.

Скільки триває лікування брекет-системою Damon?

Тривалість лікування Damon system значно скорочується в порівнянні з іншими сучасними брекет-системами. Завдяки самолігуючим брекетам тертя зводиться до нуля, іде суцільна механіка ковзання, що й забезпечує швидкість вирівнювання. Також можливо домогтися деяких відстрочених результатів уже на етапі лікування.

Чи безпечна брекет-система Damon, якщо брати до уваги прискорене лікування?

Так. Це факт, що система Damon скорочує термін лікування за рахунок дії слабких і легких сил, більш біологічно чутливих до переміщення, ніж інші брекети. Саме слабкі сили й забезпечують безпеку переміщення.

Чи буду я відчувати біль після установки брекет-системи?

Зуби переміщуються завдяки дії дуги, закріпленої в пазі брекета. У системі Damon використовуються дуже легкі титанові дуги з «ефектом пам'яті». Суб'єктивні відчуття більшості зводяться до невеликого дискомфорту.

Скажіть, брекети великі й об'ємні?

Вже ні! Брекети значно зменшились у розмірах у порівнянні з минулими роками і поколіннями брекетів. Застосовуються нові матеріали, які роблять їх практично непомітними.

Чи можливе лікування дорослих пацієнтів системою Damon?

Із цим вже не виникає ніяких труднощів. Швидко, легко і, що не менш важливо, з високою якістю результату.

<< Назад