Дорогі друзі!

Ми раді вітати вас на сайті стоматологічної клініки «Перлина»

стоматологічна клініка ПерлинаНаша клініка відкрила свої двері для пацієнтів в 2013 році. Незважаючи на такий невеликий проміжок часу, ми зарекомендували себе з найкращої сторони. Про це ясно свідчать тисячі постійних клієнтів і їх відгуки.

Нам приємно повідомити, що стоматологія «Перлина» отримала акредитаційний сертифікат I категорії. Даний документ - офіційне свідоцтво того, що медичний заклад має всі умови для якісного обслуговування і безпеки пацієнтів. Також це показник дотримання всіх стандартів в сфері охорони здоров'я та відповідності медичних працівників єдиним кваліфікаційним вимогам.

стоматологія для всієї родиниНа нашому сайті ви можете отримати повну інформацію про клініку, лікарів і послуги, які ми надаємо.

«Перлина» – це стоматологія для всієї родини. Тут працюють справжні професіонали всіх стоматологічних спеціальностей:

стоматолог-терапевт;
стоматолог-ортодонт;
стоматолог-ортопед;
стоматолог-хірург;
дитячий стоматолог.

послуги стоматологічної клініки ПерлинаКлініка «Перлина»ліцензована організація, яка дбає про свою репутацію. Ми готові вирішити всі ваші стоматологічні проблеми, використовуючи для цього найсучасніше обладнання та якісні сертифіковані матеріали.

лікування зубів в КиєвіНаше незаперечна перевага – наявність власної лабораторії, де виготовляють усі види зубних протезів. Стоматолог може в будь-який момент прийти до техніка і обговорити всі тонкощі роботи. Пацієнт, у свою чергу, також завжди може особисто поговорити із зубним техніком і розповісти про те, якими хоче бачити свої майбутні зуби. У нас виключені ситуації, коли штучні зуби виглядають неприродньо і відрізняються від власних зубів пацієнта.

Ми маємо можливість ставити демократичні ціни на всі види протезування.

Наш персонал регулярно відвідує навчальні цикли, семінари та тренінги в Україні і за кордоном, тому в роботі ми враховуємо всі новітні тенденції.

«Перлина» обслуговує навіть найменших пацієнтів – діти самі бажають повернутися туди, де їм не тільки безболісно лікують зуби, а ще й вручають за це нагороди та іграшки.

У клініці діють програми «АНТИСНІД» і «АНТИГЕПАТИТ». Ми використовуємо новітнє стерилізаційне обладнання, що дозволяє нашим пацієнтам бути впевненими у своїй абсолютній безпеці.

Для кожного пацієнта складається індивідуальна програма, що включає безкоштовні профілактичні огляди два рази на рік, знижки в лікуванні.

Завітавши до нас, Ви побачите самі, наскільки комфортною, безболісною та ефективною може бути сучасна стоматологія.

З повагою і турботою про Вас,

колектив стоматологічної клініки «Перлина»